Jakiś czas temu, daleko, daleko w kosmosie…Niebo było wypełnione jadalnymi planetami, dryfującymi niebezpiecznie blisko gwiazd. Planeta Nano zbudowana była z trzech wstrząsających smaków: Truskawkowego, gumy balonowej oraz coli. Kiedy Planeta Nano zderzyła się z gwiazdą, eksplodowała, wypełniając niebo mnóstwem małych słodkości.

Zespół Nano – Astronautów został wysłany, aby zebrać te rzadkie i pyszne słodkości i przywieźć je z powrotem na Ziemię,  dla Ciebie, abyś też mógł cieszyć się tymi pysznymi smakami.

Dostępne w dwóch wersjach: 25g saszetkach oraz 65g zamykanych torebkach.

Nanobytes są najpyszniejsza rzeczą jaką odkryto do tej pory we Wszechświecie.

nanobytes_competitionZdobądź mnóstwo drobnych nagród w niezwykłych konkursach na naszej stronie. Cały wszechświat będzie zazdrościł Ci Twoich darmowych słodkości i innych nagród. Możesz wygrać nawet iPada.Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej!
nanobytes_downloadsChcesz zostać Nanonautą? Masz niezwykłą szansę dołączyć do drużyny w Centrum Kontroli Lotów Kosmicznych Nanobytes. Wypełnij aplikację i dołącz do specjalnej grupy, której członkowie uzyskają dostęp do cotygodniowych loterii z DARMOWYMI słodyczami oraz innymi nagrodami. Potrzebujemy CIEBIE!
nanobytes_newsBądź na bieżąco z Nanobytes. Strumień najnowszych informacji prosto z Centrum Kontroli Lotów Kosmicznych płynie z krańca kosmosu prosto do twojego komputera lub smartfona.

This post is also available in: angielski